Ładowanie Wydarzenia

« Wszystkie Wydarzenia

III Jarmark św. Sebastiana

10 lipca | 13:00

Jarmark św. Sebastiana już po raz trzeci zagości na polkowickim rynku!

Spodziewajcie się istnego labiryntu kramów i stoisk, w których to kupcy z wielu regionów i zakątków naszego kraju prezentować będę swe piękne wyroby – w tym rękodzieła!

Kupującym czas umilać będą nie tylko grupy teatralne ze swymi spektaklami, ale przede wszystkim odważni i mężni rycerze, pojedynkujący się w turniejach o sławę, chwałę oraz jedną setną królestwa. Publiczność także będzie miała okazję sprawdzić tam swe umiejętności: nie wyłączając małych giermków.

Dzień ten pełen atrakcji rozpocznie się o godz. 13.00 uroczystą Mszą św. w kościele pw. św. Barbary, a zakończy koncertem średniowiecznej muzyki oraz teatrem ognia, który rozjaśni wieczorny mrok wspaniałym i emocjonującym pokazem. Czekamy na mieszkańców w każdym wieku: podczas gdy młodsi będą bawić się w dmuchanym zamku, starsi mogą podziwiać stanowiska rzemieślnicze bądź postrzelać z kuszy. Na chętnych będą czekać także warsztaty kreatywny, pracownia alchemika, kuchnia rycerska a nawet kat ze swym pokazem. Do zobaczenia 10 lipca na polkowickim rynku!

Szczegóły

Data:
10 lipca
Godzina:
13:00
Kategoria Wydarzenie:

Podany czas trwania wydarzeń w kalendarzu jest orientacyjny.