Ładowanie Wydarzenia

« Wszystkie Wydarzenia

„Kultura jest alternatywą”: Gry bez prądu

1 września - 31 grudnia

Kultura jest alternatywą” to kilka wydarzeń profilaktycznych skierowanych do uczniów szkół podstawowych i ponadpodstawowych. W ramach projektu zrealizowane zostanie: koncert, projekcje filmów i spotkania z grami planszowymi. Podczas wydarzeń poruszone zostaną między innymi tematy uzależnienia od alkoholu, narkotyków oraz proces wychodzenia z  nałogu.

Na wszystkie wydarzenia obowiązują wcześniejsze zapisy. Zadanie sfinansowane jest z budżetu Gminy Polkowice z Gminnego Programu Profilaktyki i Rozwiązywania Problemów Alkoholowych oraz Gminnego Programu Przeciwdziałania Narkomanii.

Program projektu dostępny pod adresem https://ckpolkowice.pl/2021/09/14/kultura-jest-alternatywa-projekt-profilaktyczny-dla-dzieci-i-mlodziezy/

 

GRY BEZ PRĄDU

Spotkania przy grach planszowych, wrzesień – grudzień

Gry planszowe są ciekawą propozycją organizacji czasu wolnego, alternatywą dla skomputeryzowanego świata, który przede wszystkim pochłania najmłodsze pokolenia. Poprzez nasze warsztaty chcemy zachęcić uczniów do poznania nowej formy zabawy oraz nauki. Wypadkową tych działań jest również nauka koncentracji, wzmocnienie poczucia przynależności do grupy, oswajania dzieci z odnoszeniem sukcesów, jak i porażek, nauki przestrzegania zasad i szanowania ustanowionego prawa, umiejętności obserwacji, planowania i przewidywania działań przeciwnika.

Zadanie skierowane jest dla uczniów klas I-IV szkoły podstawowej i realizowane będzie na terenie szkoły. Zapisy pod nr tel 76 746 88 26.

 

Wydarzenia będą realizowane zgodnie z obowiązującymi zasadami sanitarnymi.

Szczegóły

Start:
1 września
Koniec:
31 grudnia
Kategoria Wydarzenie:
Wielkość liter
Kolory