Ładowanie Wydarzenia

« Wszystkie Wydarzenia

  • To wydarzenie minęło.

„Kultura jest alternatywą”- Projekcja filmu „Narodziny gwiazdy”

17 listopada 2021 | 09:00 - 10:30

Kultura jest alternatywą” to kilka wydarzeń profilaktycznych skierowanych do uczniów szkół podstawowych i ponadpodstawowych. W ramach projektu zrealizowane zostanie: koncert, projekcje filmów i spotkania z grami planszowymi. Podczas wydarzeń poruszone zostaną między innymi tematy uzależnienia od alkoholu, narkotyków oraz proces wychodzenia z  nałogu.

Na wszystkie wydarzenia obowiązują wcześniejsze zapisy. Zadanie sfinansowane jest z budżetu Gminy Polkowice z Gminnego Programu Profilaktyki i Rozwiązywania Problemów Alkoholowych oraz Gminnego Programu Przeciwdziałania Narkomanii.

Program projektu dostępny pod adresem https://ckpolkowice.pl/2021/09/14/kultura-jest-alternatywa-projekt-profilaktyczny-dla-dzieci-i-mlodziezy/

 

Projekcja filmu „Narodziny gwiazdy” –17 listopada, godz. 9.00, Kino

Film „Narodziny gwiazdy” (2018) w reżyserii Breadleya Coopera porusza problem uzależnienia od alkoholu, będącego ciemną stroną bycia sławnym, rozpoznawalnym. Nagrodzony Oscarem oraz Złotym Globem za najlepszą piosenkę.

Po projekcji nastąpi spotkanie z zaproszonym gościem: Zdzisławem Ząbkiem – certyfikowanym specjalistą psychoterapii uzależnień.

Udział uczniów w projekcji filmu należy zgłosić do 12 listopada 2021 r. pod nr tel. 76 746 88 18.

Zadanie skierowane jest dla uczniów klas VIII szkoły podstawowej oraz szkół ponadpodstawowych.

 

Wydarzenia będą realizowane zgodnie z obowiązującymi zasadami sanitarnymi.

Szczegóły

Data:
17 listopada 2021
Godzina:
09:00 - 10:30
Kategoria Wydarzenie:

Podany czas trwania wydarzeń w kalendarzu jest orientacyjny.