Ładowanie Wydarzenia

« Wszystkie Wydarzenia

  • To wydarzenie minęło.

Sztab 30. Finału WOŚP w Polkowicach

30 stycznia

Po raz kolejny przy Centrum Kultury w Polkowicach został utworzy Sztab Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy pod kierunkiem Szefa Sztabu – Dagmary Gawlik. Podczas jubileuszowego 30. Finału WOŚP zbieramy fundusze dla zapewnienia najwyższych standardów diagnostyki i leczenia wzroku u dzieci. Przygotujcie się na wspólne granie 30 stycznia 2022 r.!

 

Finał WOŚP to jednodniowa zbiórka publiczna, organizowana przez Fundację Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy. Równocześnie w całej Polsce odbywa się największa w Polsce zbiórka publiczna. Około 120 tysięcy wolontariuszy w około 1 700 sztabach zbiera pieniądze do tradycyjnych tekturowych puszek, a w Internecie odbywają się setki internetowych zbiórek i aukcji. W ciągu 29. Finałów WOŚP Orkiestra zebrała i wydała na wsparcie polskiej medycyny sumę ponad 1,5 mld PLN  i kupiła ponad 66 150 urządzeń.  

 
Chcesz być na bieżąco? Dołącz do naszego wydarzenia na facebooku!

Na wydarzeniu znajdziesz aktualne informacje, m.in. o naborze wolontariuszy, aukcjach na Allegro, wydarzeniach towarzyszących. Dołącz do nas i zaproś znajomych!

 

PLAN WYDARZEŃ ORGANIZOWANYCH W RAMACH WOŚP 30 STYCZNIA 2022 r.

 

Kontakt Sztab WOŚP w Polkowicach:
e-mail: wosp@ckpolkowice.pl
tel: 535 179 252

Szczegóły

Data:
30 stycznia
Kategoria Wydarzenie:

Podany czas trwania wydarzeń w kalendarzu jest orientacyjny.