Ładowanie Wydarzenia

« Wszystkie Wydarzenia

  • To wydarzenie minęło.

„Sztuka w niebieskiej walizce” – wystawa prac Aleksandry Gawlik

22 września 2021 | 08:00 - 25 października 2021 | 16:00

„Sztuka w niebieskiej walizce” to kolejna wystawa z cyklu „Artyści wokół nas”, który ukazuje szerszej publiczności pasje artystyczne mieszkańców naszego regionu. Na wystawie prezentowane będą prace plastyczne oraz rękodzielnicze Aleksandry Gawlik.

Ola interesuje się sztuką od dziecięcych lat. Ukończyła Akademię Sztuk Pięknych we Wrocławiu na kierunku malarstwo w pracowni prof. Piotra Błażejewskiego. Jej pasją jest nie tylko malarstwo, ale również rzeźba, wycinanki oraz dzierganie i szycie.

– Po pracy i po obowiązkach domowych, wieczorami, siadam i tworzę. Oprócz tego, że kocham malarstwo i rzeźbę, moją drugą twórczą pasją jest dzierganie i szycie. Tworzenie dla mnie to odskocznia, ale też jest dalszym ciągiem życia, daje jednak niesamowitą radość i satysfakcję. –  mówi autorka prac.

Wystawa dostępna będzie w Centrum Kultury w galerii „Na piętrze” od 22 września do 25 października od poniedziałku do piątku w godzinach pracy ośrodka kultury po wcześniejszym kontakcie telefonicznym pod numerem 76 746 88 20.

Szczegóły

Start:
22 września 2021 | 08:00
Koniec:
25 października 2021 | 16:00
Kategoria Wydarzenie:

Podany czas trwania wydarzeń w kalendarzu jest orientacyjny.