Ładowanie Wydarzenia

« Wszystkie Wydarzenia

  • To wydarzenie minęło.

XXIII Oblicza Teatru: 9-rekonstrukcja Teatr Ad Spectatore

28 marca | 18:30

Jest nam niezmiernie miło poinformować, że już 23 marca rozpoczną się XXIII „Oblicza Teatru”. Tradycyjnie, w repertuarze nie zabraknie znanych nazwisk. Do Polkowic zawitają m.in. Małgorzata Foremniak, Paweł Deląg, Zbigniew Zamachowski, Ewa Lorska, Jacek Kawalec czy Dariusz Kordek. W programie nie zapomnieliśmy również o lokalnych grupach teatralnych, którzy swoje umiejętności zaprezentują na scenie 27 marca podczas Międzynarodowego Dnia Teatru. „Oblicza …” to zawsze przekrój różnych form i treści, tej różnorodności nie zabraknie i tym razem!

Bilety na spektakle do nabycia w Galerii „Rynek 26”, Kinie oraz na stronie www.bilety.ckpolkowice.pl. Gorąco zachęcamy do skorzystania z preferencyjnych cen biletów dla zorganizowanych grup minimum 10 osobowych!

Szczegóły oraz więcej informacji na www.obliczateatru.pl

 

28-29 marca, godz. 17.00, 18.30, 20.00

9-rekonstrukcja
Teatr Ad Spectatores
Reżyseria: Maciej Masztalski
Obsada: Anita Balcerzak, Aleksandra Dytko, Marcin Chabowski

Spektakl dla widzów od 18 roku życia.

Nowatorski spektakl z udziałem widzów o zbiorowym zabójstwie oglądany z perspektywy ofiary. „9” to próba rekonstrukcji zdarzeń, aby dowiedzieć się jaka była przyczyna zgonu oraz motyw nieznanego mordercy-szaleńca.

Uwaga! Spektakl dla dorosłych widzów o mocnych nerwach! Niewskazany dla kobiet w ciąży, osób chorych na epilepsję oraz z chorobami serca!

Bilety: 100 zł wyłącznie w przedsprzedaży

Regulamin XXIII Obliczy Teatru

Szczegóły

Data:
28 marca
Godzina:
18:30
Kategoria Wydarzenie:

Podany czas trwania wydarzeń w kalendarzu jest orientacyjny.