Ładowanie Wydarzenia

« Wszystkie Wydarzenia

  • To wydarzenie minęło.

XXIII Oblicza Teatru: „Być jak Elizabeth Taylor”

6 kwietnia | 19:00

Jest nam niezmiernie miło poinformować, że już 23 marca rozpoczną się XXIII „Oblicza Teatru”. Tradycyjnie, w repertuarze nie zabraknie znanych nazwisk. Do Polkowic zawitają m.in. Małgorzata Foremniak, Paweł Deląg, Zbigniew Zamachowski, Ewa Lorska, Jacek Kawalec czy Dariusz Kordek. W programie nie zapomnieliśmy również o lokalnych grupach teatralnych, którzy swoje umiejętności zaprezentują na scenie 27 marca podczas Międzynarodowego Dnia Teatru. „Oblicza …” to zawsze przekrój różnych form i treści, tej różnorodności nie zabraknie i tym razem!

Bilety na spektakle do nabycia w Galerii „Rynek 26”, Kinie oraz na stronie www.bilety.ckpolkowice.pl. Gorąco zachęcamy do skorzystania z preferencyjnych cen biletów dla zorganizowanych grup minimum 10 osobowych!

Szczegóły oraz więcej informacji na www.obliczateatru.pl

 

6 kwietnia, godz. 19.00, Aula

Być jak Elizabeth Taylor

Scenariusz i reżyseria: Jakub Przebindowski
Obsada: Małgorzata Foremniak, Paweł Deląg, Martyna Kliszewska, Jakub Przebindowski

Spektakl o najsłynniejszej parze w dziejach Hollywood – która do dzisiaj budzi podziw i fascynuje wielbicieli na całym świecie. Dramat, w którym poznajemy bohaterkę walczącą o samodzielność, wolność wyboru i niezależność, za którą zapłaci wielką cenę. Wielkie emocje, namiętność, dowcip i wzruszenie to wszystko w „Być jak Elizabeth Taylor“.

Bilety: 85 zł przedsprzedaż, 95 zł w dniu spektaklu, 80 zł zbiorowy

 

Regulamin XXIII Obliczy Teatru

Szczegóły

Data:
6 kwietnia
Godzina:
19:00
Kategoria Wydarzenie:

Podany czas trwania wydarzeń w kalendarzu jest orientacyjny.