Ładowanie Wydarzenia

« Wszystkie Wydarzenia

  • To wydarzenie minęło.

XXIII Oblicza Teatru: Międzynarodowy Dzień Teatru – „Szałaputki”

27 marca | 12:00

Jest nam niezmiernie miło poinformować, że już 23 marca rozpoczną się XXIII „Oblicza Teatru”. Tradycyjnie, w repertuarze nie zabraknie znanych nazwisk. Do Polkowic zawitają m.in. Małgorzata Foremniak, Paweł Deląg, Zbigniew Zamachowski, Ewa Lorska, Jacek Kawalec czy Dariusz Kordek. W programie nie zapomnieliśmy również o lokalnych grupach teatralnych, którzy swoje umiejętności zaprezentują na scenie 27 marca podczas Międzynarodowego Dnia Teatru. „Oblicza …” to zawsze przekrój różnych form i treści, tej różnorodności nie zabraknie i tym razem!

Bilety na spektakle do nabycia w Galerii „Rynek 26”, Kinie oraz na stronie www.bilety.ckpolkowice.pl. Gorąco zachęcamy do skorzystania z preferencyjnych cen biletów dla zorganizowanych grup minimum 10 osobowych!

Szczegóły oraz więcej informacji na www.obliczateatru.pl

27 marca, Kino

Międzynarodowy Dzień Teatru
Polkowice kochają teatr – spektakle lokalnych grup teatralnych

12.00 “Szałaputki” w wykonaniu pracowników Centrum Kultury w Polkowicach

16.00 “Z humorem przez życie” grupa teatralna Antraktor

18.00 “Bal manekinów” grupa teatralna Antrakt  

 

“Szałaputki” – Centrum Kultury w Polkowicach Szałaputki spektakl przygotowany przez pracowników Centrum Kultury w Polkowicach na podstawie tekstu Janusza Ryl-Krystianowskiego „Szałaputki”. Jest to zabawny a zarazem pełen emocji spektakl skierowany do najmłodszych widzów, opowiada o przygodach dwóch kurczaczków które nie zawsze słuchają przestrogi mamy o złym lisie. Co się stanie kiedy kurczaczki spotkają na swoim podwórku głodnego lisa a jedyną osobą która może im pomóc jest płochliwa myszka? Czy uda im się przechytrzyć lisa? Musicie się o tym sami przekonać!

“Z humorem przez życie” – Antraktor Spektakl seniorów to zabawne spojrzenie na stosunki damsko-męskie o lekkim zabarwieniu erotycznym.

“Bal manekinów” – Antrakt Spektakl „Antraktu” to spektakl o samotności, braku wolności i dążeniu do bycia zauważonym. lekkie spojrzenie na człowieka przez grupę manekinów.

Bilety: 5 zł przedsprzedaż, 10 zł w dniu spektaklu  

 

Regulamin XXIII Obliczy Teatru

Szczegóły

Data:
27 marca
Godzina:
12:00
Kategoria Wydarzenie:

Podany czas trwania wydarzeń w kalendarzu jest orientacyjny.