Oferty Pracy

Stanowisko:  Młodszy instruktor/Instruktor

Miejsce pracy: świetlica w Guzicach i innych obiektach CK w Polkowicach

Wymiar czasu pracy: 0,5 etatu

Zakres obowiązków:
– organizacja warsztatów, konkursów, zajęć, kół zainteresowań oraz współpraca przy organizowaniu wydarzeń i imprez kulturalnych
– aktualizacja informacji (plakatów, ulotek, itp.) oraz kolportaż informacji reklamowych
i materiałów związanych z działalnością Centrum Kultury.
– współpraca ze szkołami, przedszkolami, zakładami pracy i innymi instytucjami w zakresie realizacji celów statutowych Centrum Kultury.
– przygotowywanie do eksploatacji powierzonych pod opiekę obiektów Centrum Kultury.
– utrzymanie czystości we wszystkich powierzonych pod opiekę pomieszczeniach i budynkach,
– utrzymanie czystości i porządku wokół posesji, zwłaszcza w sezonie zimowym.
– udostępnianie świetlicy wynajmującym.

Co oferujemy?
– umowa na czas próbny z możliwością przedłużenia
– wynagrodzenie 1400 zł brutto,
– stabilne warunki zatrudnienia,
– ciekawą pracę pełną wyzwań,
– możliwość uczestniczenia w wydarzeniach kulturalnych.

Minimalne wymagania:

Wykształcenie: średnie, zawodowe
Umiejętności i uprawnienia:
– znajomość obsługi komputera,
– umiejętność pracy w zespole, jak i samodzielnego podejmowania decyzji,
– dobra organizacja pracy własnej,
– zaangażowanie, dyspozycyjność i mobilność (praca w weekendy)
– mile widziane doświadczenie w pracy w podobnym charakterze
– mile widziane aktualne badania sanitarno-epidemiologiczne.

Przed aplikowaniem, w związku z rekrutacją prosimy o zapoznanie się z klauzulą informacyjną dotyczącą danych osobowych:
Podania o pracę prosimy składać:
osobiście – Dział kadr i płac, ul. Skalników 4, 59-100 Polkowice
e-mail: kadry@ckpolkowice.pl
Zastrzegamy sobie kontakt tylko z wybranymi kandydatami.
Osoba do kontaktu: Monika Rzepecka, tel. 076 746 88 29
Ważność oferty: 22.10.2021 r.

Wielkość liter
Kolory