Senior w Centrum

 

Po lewej stronie starsza kobieta, po prawej starszy pan. oboje pokazują na napis Senior w Centrum, który znajduje się w centrum

Centrum Kultury w Polkowicach zaprasza mieszkańców gminy Polkowice osoby w wieku 60+, do wzięcia udziału w zajęciach realizowanych w ramach projektu pn. Senior w CENTRUM.

 

Projekt Senior w CENTRUM jest odpowiedzią na potrzebę aktywnego spędzania wolnego czasu przez osoby w późnej dojrzałości, integrację seniorów, a także współtworzenie więzi w społeczności lokalnej. Projekt adresowany jest przede wszystkim do mieszkańców gminy Polkowice, którzy ukończyli 60 lat i chcą uczestniczyć w różnorodnych formach aktywności, rozwijając zainteresowania, zawierać nowe znajomości. Projekt zakłada również włączanie się osób w późnej dojrzałości w pracę wolontariatu, która polega m.in. na dzieleniu się wiedzą i doświadczeniem z innymi osobami biorącymi udział w zajęciach (Seniorzy prowadzą zajęcia – według zasady Senior dla Seniora). 

Sponsorem zajęć odbywających w się w ramach projektu "Senior w Centrum" jest firma SPS INSCON Sp. z o.o.

 

W programie m.in.:

Warsztaty Rękodzieła „Zrób to sam”
To warsztaty dla osób, które chcą pobudzić w sobie kreatywność, odstresować się, spędzić
w miłej atmosferze czas i pod okiem prowadzącego, stworzyć coś niepowtarzalnego, co można zabrać ze sobą do domu lub podarować komuś w prezencie.

Kiedy? Zajęcia raz w tygodniu, wg harmonogramu. Ruszamy już we wrześniu.

Gdzie? ATELIER RYNEK 4A

 


 

Warsztaty Taneczne „Co nam w duszy gra”
Taniec jest jednym ze środków terapeutycznych. Znacznie przyjemniejszym i zdrowszym, niż zażywanie lekarstw. Medycyna wykorzystuje go jako pomoc w walce z chorobami. Jest też niezwykle skutecznym lekiem przedłużającym młodość osób w późnej dojrzałości. Taniec to także integracja, radość i przyjemność. Program obejmuje naukę popularnych tańców towarzyskich, integracyjnych i nie tylko.

Kiedy? Zajęcia raz w tygodniu, wg harmonogramu. Ruszamy już we wrześniu.

Gdzie? ATELIER RYNEK 4A

 


 

„Gramy i się rozwijamy” – czyli spotkanie z grami planszowymi i nie tylko …
To umysłowa gimnastyka, która w znaczący sposób przyczynia się do poprawy naszego zdrowia. Każdy lubi się bawić, niezależnie od tego, ile ma lat. Jednak zajęcia z grami planszowymi to nie tylko zwykła rozrywka. Granie w planszówki wzmacnia więzi i naszą inwencję twórczą, uczy także rozwiązywania problemów, jest dobrą formą spędzania czasu
w gronie znajomych.

Kiedy? Ruszamy już we wrześniu. Zajęcia odbywają się raz w tygodniu, wg harmonogramu.

Gdzie? Salon – miejsce ciekawych spotkań, Rynek 27,

 


 

Liczba miejsc jest ograniczona.

Zapisy pod numerem telefonu (76) 746 88 15 lub adresem: dorota.trzmielewska @ckpolkowice.pl, a także osobiście w Centrum Kultury w Polkowicach, ul. Skalników 4, I piętro pokój 114 w godzinach pracy Centrum.

UDZIAŁ W ZAJĘCIACH JEST BEZPŁATNY!

Organizator zastrzega sobie prawo do zmian w programie i terminach realizacji zajęć.

 

 

SPS INSCON Sp. z o.o.

"Działamy jako Generalny Wykonawca oraz Wytwórca Konstrukcji Stalowych. Gwarantujemy kompleksowe rozwiązania i realizację spełniającą potrzeby najbardziej wymagającym Inwestorom. Świadczymy usługi w zakresie budownictwa przemysłowego, mieszkaniowego, budowy instalacji sanitarnych i przemysłowych oraz w zakresie wytwarzania konstrukcji stalowych. Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom inwestorów sukcesywnie poszerzamy naszą działalność o kolejne obszary.

Obecnie jesteśmy prężnie rozwijającym się przedsiębiorstwem i realizujemy inwestycje kompleksowo – od usług projektowych, poprzez wszystkie etapy procesu budowlanego. Największym potencjałem Naszej firmy są ludzie, którzy każdego dnia, swoim wysiłkiem i zaangażowaniem, podnoszą wartość spółki. Nasz zespół stanowi wysoko wykwalifikowana kadra inżynierska z uprawnieniami projektowymi i wykonawczymi, a także doświadczone ekipy montażowe oraz wykonawcze. 

Od lat współpracujemy ze sprawdzonymi dostawcami oraz wyselekcjonowanymi podwykonawcami, dzięki czemu możemy zaproponować realizację założonych przedsięwzięć inwestycyjnych w sposób kompleksowy, profesjonalny i co najważniejsze, terminowy."

 

 

Strony w dziale:

Strony w dziale: