Sztab WOŚP

Sztab WOŚP przy Centrum Kultury w Polkowicach

Witamy na stronie Sztabu Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy w Polkowicach.

Poznajcie nasz dream team! Już niedługo – 10 stycznia – wspólnie z Wami damy czadu!

Dzięki Wam kolejny Finał może być jeszcze lepszy! Jeśli chcecie wesprzeć nas w organizacji, macie pomysły na oryginalne wydarzenie, chcecie przekazać coś na licytację lub po prostu wspomóc finansowo – czekamy na Wasze telefonu. Wspólnie znajdziemy najlepsze rozwiązania.

W poszczególnych sprawach prosimy o kontakt z odpowiednimi osobami.

Dagmara Gawlik – Szef Sztabu WOŚP w Polkowicach

Opieka nad wolontariuszami oraz komunikacja i PR

tel. 535 179 252, e-mail: dagmara.gawlik@ckpolkowice.pl

Kamil Kindra

Wydarzenia towarzyszące

tel. 570 454 661, e-mail: kamil.kindra@ckpolkowice.pl

Wioleta Biesiadecka

Wydarzenia towarzyszące oraz bezpieczeństwo

tel. 665 097 479, e-mail: wioleta.biesiadecka@ckpolkowice.pl

Natalia Mazurczak

Występy sekcji działających przy CK oraz lokalnych artystów

tel. 575 932 901, e-mail: natalia.mazurczak@ckpolkowice.pl

Magdalena Jurga

Licytacje i aukcje internetowe

tel. 509 051 354, e-mail: magdalena.jurga@ckpolkowice.pl

Ewelina Turkiewicz

Kontakt ze sponsorami

tel. 608 673 615, e-mail: ewelina.turkiewicz@ckpolkowice.pl

Wielkość liter
Kolory