Zajęcia w świetlicach

Zapisy i informacje: tel. 76 844 04 43

BIEDRZYCHOWA

Dzień Godzina Nazwa
wtorek 16.00 – 18.00 zajęcia plastyczne
środa 16.00 – 18.00 gry i zabawy stolikowe
czwartek 16.00 – 18.00 zajęcia techniczne
piątek 16.00 – 18.00 zabawy ruchowe

 

DĄBROWA

Dzień Godzina Nazwa
środa 15.30 – 17.30 zajęcia plastyczno – techniczne
piątek 15.30 – 17.30 zajęcia kreatywne

 

GUZICE

DzieńGodzinaNazwa
środa15.00 – 18.00zajęcia plastyczno – techniczne
czwartek15.00 – 17.00zajęcia techniczne

 

JĘDRZYCHÓW

DzieńGodzinaNazwa
wtorek15.00 – 17.30zajęcia plastyczne
czwartek15.00 – 17.30zajęcia techniczne
czwartek15.30 – 16.15“Mały tancerz” warsztaty taneczno – rytmiczne
dla dzieci w wieku przedszkolnym (odpłatność 30 zł/m-c)

 

KAŹMIERZÓW

DzieńGodzinaNazwa
wtorek15.00 – 18.00zajęcia plastyczno – techniczne
czwartek15.00 – 18.00zajęcia techniczne
piątek15.00 – 18.00zajęcia krawieckie

 

KOMORNIKI

DzieńGodzinaNazwa
wtorek10.00 – 12.00“Kreatywny senior” robótki ręczne
środa16.00 – 18.00kreatywne warsztaty z igłą i nitką
piątek16.00 – 18.00zabawy stolikowe

 

MOSKORZYN

DzieńGodzinaNazwa
wtorek16.00 – 19.00zajęcia plastyczne
środa16.00 – 19.00gry stolikowe
czwartek16.00 – 19.00zabawy ruchowe
piątek16.00 – 19.00zajęcia plastyczne

 

NOWA WIEŚ LUBIŃSKA

DzieńGodzinaNazwa
wtorek16.00 – 18.00zajęcia techniczne
czwartek16.00 – 18.00zajęcia ruchowe

 

PIESZKOWICE

DzienGodzinaNazwa
wtorek15.30 – 17.00zajęcia plastyczno – techniczne
czwartek15.30 – 17.00zajęcia kreatywne

 

SOBIN

DzieńGodzinaNazwa
wtorek16.30 – 18.00zajęcia plastyczno – techniczne
środa14.00 – 16.00“Akademia przedszkolaka” warsztaty plastyczne
dla dzieci w wieku przedszkolnym (odpłatność 20 zł/m-c)
środa16.30 – 18.00zajęcia plastyczno – techniczne
czwartek16.30 – 17.15“Mały tancerz” warsztaty rytmiczno – taneczne
dla dzieci w wieku przedszkolnym (odpłatność 30 zł/m-c)

 

SUCHA GÓRNA

DzieńGodzinaNazwa
wtorek16.30 – 18.00zajęcia plastyczno – techniczne
czwartek16.30 – 18.00zajęcia techniczne

 

TARNÓWEK

DzieńGodzinaNazwa
poniedziałek17.30 – 19.30zajęcia plastyczno – techniczne
czwartek17.00 – 18.00 zajęcia plastyczno – techniczne
piątek16.00 – 18.00zajęcia rękodzielnicze

 

TRZEBCZ

DzieńGodzinaNazwa
środa15.00 – 17.00zajęcia plastyczno – techniczne

 

ŻELAZNY MOST

DzieńGodzinaNazwa
czwartek15.00 – 17.00zajęcia plastyczno – techniczne

 

ŻUKÓW

DzieńGodzinaNazwa
wtorek15.00 – 17.00zajęcia plastyczno – techniczne
wtorek18.30 –19.30zajęcia ruchowe „Zdrowy kręgosłup”*
czwartek18.30 –19.30zajęcia ruchowe „Zdrowy kręgosłup”*
*Zajęcia odbywają się w każdy wtorek i czwartek z wyłączeniem 11 listopada i trwają do 16 grudnia.

Oferta jest propozycją sezonu artystycznego 2021/2022

Organizator zastrzega sobie możliwość odwołania zajęć oraz wprowadzenia zmian w harmonogramie.