Zajęcia w świetlicach

 

Zapisy i szczegółowe informacje w Sobinie pod nr. tel. 76 844 04 43

BIEDRZYCHOWA

wtorek, godz. 16.00 – 18.00: zajęcia plastyczne
środa, godz. 16.00 – 18.00: gry i zabawy stolikowe
czwartek, godz. 16.00 – 18.00: zajęcia techniczne
piątek, godz. 16.00 – 18.00: zabawy ruchowe

DĄBROWA

środa, godz. 15.30 – 17.30: zajęcia plastyczno – techniczne
piątek, godz. 15.30 – 17.30: zajęcia kreatywne

GUZICE

środa, godz. 15.00 – 18.00: zajęcia plastyczno – techniczne
czwartek, godz. 15.00 – 17.00: zajęcia techniczne

JĘDRZYCHÓW


wtorek, godz. 15.00 – 17.30: zajęcia plastyczne
czwartek, godz. 15.00 – 17.30: zajęcia techniczne
czwartek, godz. 15.30 – 16.15: “Mały tancerz” warsztaty taneczno – rytmiczne dla dzieci w wieku przedszkolnym /odpłatność 30 zł/m-c/

KAŹMIERZÓW

wtorek, godz. 15.00 – 18.00: zajęcia plastyczno – techniczne
czwartek, godz. 15.00 – 18.00: zajęcia techniczne
piątek, godz. 15.00 – 18.00: zajęcia krawieckie

KOMORNIKI

wtorek, godz. 10.00 – 12.00: “Kreatywny senior” robótki ręczne
środa, godz. 16.00 – 18.00: kreatywne warsztaty z igłą i nitką
piątek, godz. 16.00 – 18.00: zabawy stolikowe

MOSKORZYN

wtorek, godz. 16.00 – 19.00: zajęcia plastyczne
środa, godz. 16.00 – 19.00: gry stolikowe
czwartek, godz. 16.00 – 19.00: zabawy ruchowe
piątek, godz. 16.00 – 19.00: zajęcia plastyczne

NOWA WIEŚ LUBIŃSKA

wtorek, godz. 16.00 – 18.00: zajęcia techniczne
czwartek, godz. 16.00 – 18.00: zajęcia ruchowe

PIESZKOWICE

wtorek, godz. 15.30 – 17.00: zajęcia plastyczno – techniczne
czwartek, godz. 15.30 – 17.00: zajęcia kreatywne

SOBIN

wtorek, godz. 16.30 – 18.00: zajęcia plastyczno – techniczne
środa, godz. 14.00 – 16.00: “Akademia przedszkolaka” warsztaty plastyczne dla dzieci w wieku przedszkolnym /odpłatność 20 zł/m-c/
środa, godz.16.30 – 18.00: zajęcia plastyczno – techniczne
czwartek, godz.16.30 – 17.15: “Mały tancerz” warsztaty rytmiczno – taneczne dla dzieci w wieku przedszkolnym /odpłatność 30 zł/m-c/

SUCHA GÓRNA

wtorek, godz. 16.30 – 18.00: zajęcia plastyczno – techniczne
czwartek, godz. 16.30 – 18.00: zajęcia techniczne

TARNÓWEK

poniedziałek, godz. 17.30 – 19.30: zajęcia plastyczno – techniczne
wtorek, godz. 17.00 – 18.00: papieroplastyka
czwartek, godz. 17.00 – 18.00: zajęcia plastyczno – techniczne
środa, godz. 16.00 – 18.00: gry i zabawy stolikowe
piątek, godz. 16.00 – 18.00: zajęcia rękodzielnicze

TRZEBCZ

środa, godz. 15.00 – 17.00: zajęcia plastyczno – techniczne

ŻELAZNY MOST

czwartek, godz. 15.00 – 17.00: zajęcia plastyczno – techniczne

ŻUKÓW

wtorek, godz. 15.00 – 17.00: zajęcia plastyczno – techniczne

Wielkość liter
Kolory