Lista laureatów

czwartek, 12 Maja 2022

Przegląd Teatralny odbywający się w ramach XXIII Obliczy Teatru dobiegł końca. Serdecznie gratulujemy wszystkim uczestnikom. Dziękujemy Starostwu Polkowickiemu za ufundowanie nagród w Przeglądzie Teatru Jednego Aktora „Humor i satyra w poezji i prozie”. Poniżej prezentujemy listę laureatów.

 

Protokół obrad Przeglądu Teatralnego
„Humor i satyra w poezji i prozie”
Polkowice, 10 maja 2022

Kategoria klas I-III
II miejsce: Pauliny Lichodziejewskiej ze szkoły Podstawowej w Rzeczycy
I miejsce: Julii Toporyńskiej ze Szkoły Podstawowej w Rzeczycy oraz Bartosza Radło ze Szkoły Podstawowej w Parchowie

Kategoria klas IV-VI
Wyróżnienie: Roksany Woźniak ze Szkoły Podstawowej w Rzeczycy oraz Jacka Bobeły ze Szkoły Podstawowej nr 1 w Polkowicach
I miejsce: Justyny Pieńko ze Szkoły Podstawowej nr 1 w Polkowicach i Macieja Bobeły ze Szkoły Podstawowej nr 1 w Polkowicach

Kategoria klas VII-VIII
Wyróżnienie dla Huberta Toporyńskiego ze Szkoły Podstawowej w Rzeczycy


Protokół obrad Przeglądu Teatralnego
„Kurtyna”
Polkowice, 11 maja 2022

Nagroda dla grupy Zajączki z Przedszkola Miejskiego nr 4 w Polkowicach za: Wyjątkową scenografię, umowność oraz poruszenie tematu zdrowia.

Nagroda dla grupy V z Przedszkola Miejskiego nr 2 w Polkowicach za: Spójną estetykę i ruch sceniczny.

Nagroda dla grupy Skrzaty z Przedszkola Miejskiego nr 5 w Polkowicach za: Ciekawą oprawę muzyczną, dobrą choreografię oraz pomysł na narrację.

Nagroda dla grupy Kotki z Przedszkola Miejskiego nr 6 w Polkowicach za: Ciekawą formę, spójne tło muzyczne oraz poruszenie ważnego tematu.

Nagroda dla grupy Promyczki z Katolickiego Publicznego Przedszkola w Polkowicach za: Rozwiniętą fabułę, liczną obsadę , interakcję z publicznością oraz oprawę muzyczną.

Nagroda dla grupy Smerfy z Przedszkola Miejskiego nr 5 w Polkowicach za: Bogata scenografię i rekwizyty, rozbudowana fabułę i wymiar edukacyjny.

Nagroda dla grupy Gumisie z Przedszkola Miejskiego nr 3 w Polkowicach za: Dopracowaną choreografię i oprawę muzyczną.

Nagroda dla oddziału w Tarnówku z Przedszkola Miejskiego nr 5 w Polkowicach za: Piękne tło muzyczne, choreografię, kostiumy oraz przesłanie .

Nagroda dla klasy III ze Szkoły Podstawowej nr 4 w Polkowicach za: Imponującą i rozbudowaną scenografię oraz angielsko-polską wersję językową.

red. emilia

Strony w dziale:

Strony w dziale:

Strony w dziale: