wtorek, 21 listopada 2023
Tegoroczna edycja Powiatowego Konkursu Recytatorskiego „Srebrna Muza” odbędzie się w dniach 28-29 listopada 2023 roku w polkowickim Kinie (ul Dąbrowskiego 1). Poniżej prezentujemy harmonogram występów.
XXVII Powiatowy Konkurs Recytatorski „Srebrna Muza”
28 listopada
9.00 – rozpoczęcie Konkursu
9.10-10.30 – Kategoria klas 0-I
- Iga Adamus
- Liliana Szymkowiak
- Michaesz Dragan
- Yana Melnyk
- Maja Niedźwiedzka
- Kaja Kłosowska
- Aleks Wasylowski
- Julia Romańczuk
- Maria Trochanowska
- Alicja Łabędzka
- Stanisław Gruszczyński
- Amelia Korczowska-Gawluk
- Nico Bicz
- Weronika Dragan
- Zuzanna Turkowiak
- Bartłomiej Łoziński
- Bartosz Samul
- Kornelia Żynkowska
- Blanka Kozłowska
- Szymon Nowicki
- Wiktoria Różycka
- Lena Boniśniak
- Alicja Białka
- Marcelina Szalkowska
- Matylda Kośmider
- Laura Doleżek
- Natalia Woźniak
- Lena Obiegło
- Zofia Szajner
- Wiktor Dwernicki
- Agata Matczak
- Kaja Sadkowska
- Dominka Król
- Jadwiga Bryk
- Iga Pulkowska
- Kalina Łomoć
- Jagna Zawada
- Aniela Łukaszewicz
11.00-11.15 - wręczenie nagród laureatom
11.30-12.45 - Kategoria klas II-III
- Natalia Ryglicka
- Jakub Kurek
- Lena Rybka
- Karina Fidut
- Katarzyna Skibicka
- Maksymilian Kolato
- Kaja Szewczyk
- Kalina Szkudlarek
- Emilia Stachowska
- Milena Adamus
- Nina Olewnik
- Anna Jankowska
- Carmen Kulasz
- Antoni Malinowski
- Olaf Markowski
- Michał Sulikowski
- Maja Woraczek
- Jan Krzysztofiak
- Lena Hohol
- Alicja Run
- Natan Guziołek
- Zuzanna Banach
- Zofia Gołdyn
- Blanka Najdek
- Jan Golec
- Hanna Wróblewska
- Paweł Borowiec
- Antonina Wrońska
- Alicja Tafelska
- Bartosz Jankowiak
- Franciszek Bobeła
13.15-13.30 - wręczenie nagród laureatom
29 listopada
9.00 – rozpoczęcie Konkursu
9.10-10.35 - Kategoria klas IV-VI
- Maja Stecka
- Julia Stelmasiak
- Zuzanna Demiańczuk
- Piotr Dyja
- Zuzanna Żyta
- Jowita Witka
- Katarzyna Trybka
- Zuzanna Niemasz
- Anna Maćkowiak
- Amelia Sokół
- Maja Nowak
- Weronika Bisikierska
- Paulina Dąbrowska
- Hanna Nalepa
- Noe Dragan
- Lena Widawska
- Hanna Pazdyk
- Kornelia Ucinek
- Rachela Dragan
- Szymon Hormański
- Lena Onufryk
- Julia Toporyńska
- Bartosz Pulkowski
- Kornelia Szeliga
- Lena Szczepańska
- Alicja Kowalska
- Jacek Bobeła
- Julia Tęcza
- Nikola Mrozowska
- Marcelina Woźniak
- Aleksandra Maćkowiak
- Justyna Pieńko
11.05-11.20 - wręczenie nagród laureatom
11.30-12.30 - Kategoria klas VII-VIII i klasy ponadpodstawowe
- Nadia Horbas
- Marcelina Tyrkałska
- Maja Pietryka
- Lena Lipiarz
- Michał Dźwigaj
- Kalina Szymczak
- Hanna Niemasz
- Tadeusz Ratajczyk
- Mikołaj Bukraba
- Aleksandra Zając
- Małgorzata Pieńko
- Maciej Bobeła
- Jurgita Adamus
- Olgierd Więckowski
- Eliza Olejniczak
- Oliwia Muszyńska
- Fabian Więckowski
- Magdalena Jasińska
- Kornel Harendarz
- Bartosz Dziura
13.00-13.30 - wręczenie nagród laureatom
red. administrator