"Srebrna Muza" - Harmonogram występów

wtorek, 21 listopada 2023

Tegoroczna edycja Powiatowego Konkursu Recytatorskiego „Srebrna Muza” odbędzie się w dniach 28-29 listopada 2023 roku w polkowickim Kinie (ul Dąbrowskiego 1). Poniżej prezentujemy harmonogram występów.

 

XXVII Powiatowy Konkurs Recytatorski

„Srebrna Muza”

28 listopada

9.00 – rozpoczęcie Konkursu

 

9.10-10.30 Kategoria klas 0-I

 

  • Iga Adamus

  • Liliana Szymkowiak

  • Michaesz Dragan

  • Yana Melnyk

  • Maja Niedźwiedzka

  • Kaja Kłosowska

  • Aleks Wasylowski

  • Julia Romańczuk

  • Maria Trochanowska

  • Alicja Łabędzka

  • Stanisław Gruszczyński

  • Amelia Korczowska-Gawluk

  • Nico Bicz

  • Weronika Dragan

  • Zuzanna Turkowiak

  • Bartłomiej Łoziński

  • Bartosz Samul

  • Kornelia Żynkowska

  • Blanka Kozłowska

  • Szymon Nowicki

  • Wiktoria Różycka

  • Lena Boniśniak

  • Alicja Białka

  • Marcelina Szalkowska

  • Matylda Kośmider

  • Laura Doleżek

  • Natalia Woźniak

  • Lena Obiegło

  • Zofia Szajner

  • Wiktor Dwernicki

  • Agata Matczak

  • Kaja Sadkowska

  • Dominka Król

  • Jadwiga Bryk

  • Iga Pulkowska

  • Kalina Łomoć

  • Jagna Zawada

  • Aniela Łukaszewicz

     

11.00-11.15 - wręczenie nagród laureatom

11.30-12.45 - Kategoria klas II-III

 

  • Natalia Ryglicka

  • Jakub Kurek

  • Lena Rybka

  • Karina Fidut

  • Katarzyna Skibicka

  • Maksymilian Kolato

  • Kaja Szewczyk

  • Kalina Szkudlarek

  • Emilia Stachowska

  • Milena Adamus

  • Nina Olewnik

  • Anna Jankowska

  • Carmen Kulasz

  • Antoni Malinowski

  • Olaf Markowski

  • Michał Sulikowski

  • Maja Woraczek

  • Jan Krzysztofiak

  • Lena Hohol

  • Alicja Run

  • Natan Guziołek

  • Zuzanna Banach

  • Zofia Gołdyn

  • Blanka Najdek

  • Jan Golec

  • Hanna Wróblewska

  • Paweł Borowiec

  • Antonina Wrońska

  • Alicja Tafelska

  • Bartosz Jankowiak

  • Franciszek Bobeła

13.15-13.30 - wręczenie nagród laureatom



29 listopada

9.00 – rozpoczęcie Konkursu

 

9.10-10.35 - Kategoria klas IV-VI

  • Maja Stecka

  • Julia Stelmasiak

  • Zuzanna Demiańczuk

  • Piotr Dyja

  • Zuzanna Żyta

  • Jowita Witka

  • Katarzyna Trybka

  • Zuzanna Niemasz

  • Anna Maćkowiak

  • Amelia Sokół

  • Maja Nowak

  • Weronika Bisikierska

  • Paulina Dąbrowska

  • Hanna Nalepa

  • Noe Dragan

  • Lena Widawska

  • Hanna Pazdyk

  • Kornelia Ucinek

  • Rachela Dragan

  • Szymon Hormański

  • Lena Onufryk

  • Julia Toporyńska

  • Bartosz Pulkowski

  • Kornelia Szeliga

  • Lena Szczepańska

  • Alicja Kowalska

  • Jacek Bobeła

  • Julia Tęcza

  • Nikola Mrozowska

  • Marcelina Woźniak

  • Aleksandra Maćkowiak

  • Justyna Pieńko

     

11.05-11.20 - wręczenie nagród laureatom

 

 

 

11.30-12.30 - Kategoria klas VII-VIII i klasy ponadpodstawowe

 

  • Nadia Horbas

  • Marcelina Tyrkałska

  • Maja Pietryka

  • Lena Lipiarz

  • Michał Dźwigaj

  • Kalina Szymczak

  • Hanna Niemasz

  • Tadeusz Ratajczyk

  • Mikołaj Bukraba

  • Aleksandra Zając

  • Małgorzata Pieńko

  • Maciej Bobeła

  • Jurgita Adamus

  • Olgierd Więckowski

  • Eliza Olejniczak

  • Oliwia Muszyńska

  • Fabian Więckowski

  • Magdalena Jasińska

  • Kornel Harendarz

  • Bartosz Dziura

13.00-13.30 - wręczenie nagród laureatom

red. administrator

Strony w dziale:

Strony w dziale:

Strony w dziale: