Koncert „Dzieci Mężczyźni, czyli hardzi faceci śpiewają kobiece piosenki”

środa, 30 sierpnia 2023

Przygotujcie się na muzyczną ucztę - 6 października "Dzieci Mężczyźni" powracają do Polkowic! To już czwarta edycja koncertu, podczas którego twardziele przejmują kontrolę nad kobiecymi piosenkami. 

„Dzieci Mężczyźni, czyli hardzi faceci śpiewają kobiece piosenki” to projekt, który za każdym razem zaskakuje nowym, eklektycznym składem nieustraszonych panów. Ci nieprzeciętni mężczyźni stają w obliczu utworów polskich wokalistek, zmierzając ku pełniejszemu zrozumieniu tajemnic kobiecej duszy. Co z tego wynika? Interpretacje, które są niezwykle urocze, ale także przezabawne! To właśnie lekkość, przebojowość i humor, które emanują z tego koncertu, stanowią o jego niezaprzeczalnym fenomenie. W tej edycji nie mogło zabraknąć sentymentalnych ballad Gosi Andrzejewicz, ale także świeżych interpretacji, w tym gorącego hitu z Eurowizji - "Solo".

Niech nie zmyli Was myśl, że to wydarzenie jest przeznaczone tylko dla pań - to muzyczna uczta dla wszystkich dusz poszukujących piękna w dźwiękach.

Nie przegap okazji! Koncert „Dzieci Mężczyźni, czyli hardzi faceci śpiewają kobiece piosenki” już 6 października o godz. 19.00 w Auli Forum (ul. Skalników 6)

Bilety w cenie: normalny 60 zł, grupowy 50 zł (przy zakupie minimum 10 biletów), w dniu koncertu 80 zł są już dostępne w punktach sprzedaży w kawiarni CieKawa, Kinie, a także online na www.bilety.ckpolkowice.pl. Możliwość zakupu także bezpośrednio przed koncertem, ale nie ryzykujcie - miejsca mogą szybko zniknąć!

 

plakat promujący wydarzenie

red. administrator

Strony w dziale:

Strony w dziale: