Spektakl "Pani Pylińska i sekret Chopina"

poniedziałek, 9 października 2023

Już niebawem polkowickie Kino zamieni się w teatr! Na scenie wystąpią znane gwiazdy teatru i telewizji. Spektakl "Pani Pylińska i sekret Chopina" już 21 listopada o godz. 18.30.

 

PANI PYLIŃSKA I SEKRET CHOPINA 
Eric-Emmanuel Schmitt 
  
przekład: JAN NOWAK 
reżyseria: ROBERT GLIŃSKI 
scenografia i kostiumy: TATIANA KWIATKOWSKA 
  
obsada: 
JOANNA ŻÓŁKOWSKA 
DOROTA NARUSZEWICZ 
KACPER KUSZEWSKI 
utwory Chopina i Liszta gra: 
LENA LEDOFF 
  
  
Przedstawienie, które zabiera widza w 90-minutową czarującą podróż do pięknego i zachwycającego Paryża! Będzie sympatycznie, wzruszająco i z wdziękiem. 
  
Pani Pylińska - dowcipna, ekscentryczna, mądra nauczycielka muzyki (w tej roli znakomita Joanna Żółkowska) podaje swemu młodemu uczniowi – przyjacielowi (Kacper Kuszewski) sposób na życie i wskazuje mu odpowiednie drzwi, za którymi otworzy się przed nim szczęśliwa, spełniona przyszłość. Udziela niekonwencjonalnych rad na temat gry na fortepianie, ale też tych dotyczących życia miłosnego. 
  
Tytułowy sekret zaś dotyczy Aimée – pięknej i tajemniczej cioci głównego bohatera (Dorota Naruszewicz) dzięki której dowie się on, co to znaczy miłość. 
  

Bilety: normalny 70 zł, grupowy 60 zł (przy zakupie min. 10 sztuk), w dniu spektaklu 80 zł do zakupu w CieKawej, Kinie, online na www.bilety.ckpolkowice.pl oraz bezpośrednio przed spektaklem.

 

plakat promujący wydarzenie

red. administrator

Strony w dziale:

Strony w dziale: