Koncert świąteczny w Salonie

wtorek, 9 stycznia 2024

Jeśli chcecie spędzić piątkowy wieczór w nastrojowej atmosferze, delektując się gorącym napojem – kawą, herbatą, czekoladą albo lampką wina – przy dźwiękach muzyki na żywo, to serdecznie zapraszamy na wyjątkowy koncert świąteczny. Usłyszycie kolędy, pastorałki i inne utwory idealnie pasujące do zimowej atmosfery, wykonane przez duet muzyczny Lu&Kam - czyli Luizę Ściślewską i Kamilę Ochędowską. Wydarzenie odbędzie się 19 stycznia o godzinie 18:00 w Salonie (Rynek 27). Wstęp wolny!

 

O Duecie Lu&Kam

Luiza Ściślewska - wokalistka inspirująca się stylistyką pop–soul-jazz. Najchętniej wykonująca repertuar w oparciu o te gatunki muzyczne. Mająca na swoim koncie udział w festiwalach piosenki oraz zdobyte nagrody. Lubi kameralne i klimatyczne występy pozwalające na kontakt z publicznością i wspólne celebrowanie muzyki. 

Kamila Ochędowska - instrumentalistka grająca przede wszystkim na gitarze, perkusji oraz pianinie. W 2021 roku ukończyła Instytut Muzyki w Zielonej Górze na Wydziale Artystycznym o kierunku Edukacja artystyczna w zakresie sztuki muzycznej. Przez parę lat akompaniowała polkowickiemu chórowi Cantabile podczas licznych występów lokalnych, jak i wyjazdowych. Inspiruje się w gatunkach pop-rock.

 

Plakat promujący wydarzenie

red. e.skowronska

Strony w dziale:

Strony w dziale:

Strony w dziale: