Spektakl "Małżeństwo to morderstwo" zawita do Polkowic

wtorek, 6 lutego 2024

Spektakl "Małżeństwo to morderstwo" zawita do Polkowic! Wybitni aktorzy: Anna Gornostaj i Olaf Lubaszenko zagoszczą na scenie naszego Kina.

Początkowo planowano przedstawienie na grudzień 2023 roku, jednak niestety, z powodu nagłej choroby jednego z aktorów, zmuszeni byliśmy odwołać spektakl. Dziś z radością zapraszamy Was ponownie na tę wyjątkową teatralną ucztę, w towarzystwie znakomitych artystów.

Poprzednia edycja spektaklu zdobyła ogromne zainteresowanie publiczności, mamy nadzieję na równie entuzjastyczną reakcję tym razem. "Małżeństwo to morderstwo" już 23 marca 2024 o godzinie 19.00 w polkowickim Kinie.

 

MAŁŻEŃSTWO TO MORDERSTWO
NICK HALL

Reżyseria: Olaf Lubaszenko
Obsada: Anna Gornostaj, Olaf Lubaszenko 
Przekład: Emilia Miłkowska
Scenografia: Dorota Banasik
Kostiumy: Tomasz Jacyków
Opracowanie muzyczne: Agnieszka Putkiewicz

„Małżeństwo to morderstwo” to brawurowa komedia kryminalna, w reżyserii Olafa Lubaszenki.
Zapraszamy wszystkich fanów Agathy Christie do udziału w rozwiązaniu małżeńskiej zagadki kryminalnej.

Eksmałżonkowie Paul i Polly, spotykają się po kilku latach w obskurnym mieszkaniu na Manhattanie, po to… aby robić to co zawsze! Bałaganiarz (Olaf Lubaszenko) i „Wszystkowiedźma” (Anna Gornostaj), uwielbiają kryminały i marzą o przeżyciu kolejnej ekscytującej historii. Zafascynowani dokonywaniem zbrodni doskonałych snują marzenia o intrygującym, tajemniczym i zagadkowym morderstwie, któremu będzie towarzyszyć gęsta atmosfera i osobliwe narzędzie zbrodni…Postaramy się ustalić, kim są najbardziej prawdopodobni zabójcy oraz czy lepszym narzędziem zbrodni są ramy od roweru czy może zatrute pralinki?

Bilety: normalny 70 zł, grupowy 60 zł (przy zakupie min. 10 sztuk), w dniu spektaklu 80 zł do zakupu w CieKawej, Kinie, online na www.bilety.ckpolkowice.pl oraz bezpośrednio przed spektaklem.

 

plakat promujący wydarzenie

 

red. administrator

Strony w dziale:

Strony w dziale:

Strony w dziale: