Degustacja wina z lokalnej winnicy RIUS

czwartek, 7 września 2023

Czy wiedzieliście, że niedaleko nas, w malowniczym Ułanowie, znajduje się winnica? Jeśli nie mieliście jeszcze okazji odwiedzić tego magicznego miejsca, to mamy dla was idealną okazję. 30 września zapraszamy Was do Kawiarni CieKawa na degustację win lokalnej winnicy RIUS.

Degustacja odbędzie się 30 września o godzinie 18.00 w Kawiarni CieKawa. Poprowadzi sam właściciel winnicy – Roman Fabjanowski. Jego pasja i wiedza na temat winiarstwa zapewnią Wam fascynującą podróż po świecie smaków. W kameralnym towarzystwie będziecie mieli Państwo okazję spróbować aż 7 rodzajów wina, z których każde skrywa w sobie niepowtarzalny charakter:

  1. ROSE – różowe wino, mocno owocowe z intensywnym aromatem poziomki

  2. ORANGE – wino zrobione z białych owoców Rieslinga metodą robienia wina czerwonego czym uzyskuje się ciekawe aromaty zmieniające się podczas degustacji

  3. CHARDONNAY – maślane, delikatne z owocowo-kwiatowym bukietem

  4. HIBERNAL – białe wino z wyczuwalnym aromatem kwiatu dzikiego bzu

  5. RUBYS CUVEE – wino czerwone, bogato owocowe z lekkim dębem, jeżynami leśnymi
    i czekoladą

  6. RIESLING – jeden z najbardziej popularnych białych szczepów na świecie charakteryzujący się kwiatowym, niemal perfumowanym oleistym bukietem

  7. SOLARIS – wytrwane białe wino o wyraźnie słodkim, owocowym zapachu

Do win zostaną podane specjalnie dopasowane przysmaki, które podkreślą ich smaki i aromaty.

Ale to nie wszystko! W trakcie wydarzenia goście zdobędą sporo informacji na temat degustowanych win. Osoba, która wykaże się największą wiedzą zostanie nagrodzona butelką CABERNET SAUVIGNON – czerwonego wina z najbardziej uznanej odmiany winorośli.

Nie przegapcie tej wyjątkowej okazji na spędzenie miłego wieczoru w towarzystwie wina, smaków i wiedzy. Udział w degustacji to także doskonały pomysł na prezent z okazji Dnia Chłopca.

Bilety w cenie 100 zł/ os. do nabycia w Kawiarni CieKawa, kinie oraz na www.bilety.ckpolkowice.pl

 

plakat promujący wydarzenie

 

red. administrator

Strony w dziale:

Strony w dziale: